| slenderica a întrebat:

Daca ai nevoie de calculatoare ca sa faci calculatoare atunci cum calculator?

14 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Știi ce e ciudat? că, azi în ora de mate mă gândem cum poate un calculator să calculeze așa de rapid un lucru...pff tehnologia asta. laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

Pentru ca, cangurul sare dar sarea nu cangur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută pe calculator happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce a fost fotografiat primul aparat de fotografiat din lume?

| MoarteaLaConserva a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu nimic. Selfie. **flyies away dissapointed**

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Primul aparat de fotografiat din lume şi-o făcut selfie.
#mega-smart #daughter of Einstein

| anonim_4396 a răspuns (pentru MoarteaLaConserva):

Acelaşi răspuns în acelaşi minut.
interesant.

| MoarteaLaConserva a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e o conspirație. Refuz să cred că există clone sau universuri paralele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai nevoie de proşti ca să vezi proşti, atunci cum TPU?

| TheAvenger a răspuns:

Nu.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Calculatoristica calculatoristicii calculatoare.
Săăănătate!

| horansgang a răspuns:

Pentru că din seria de piersici şi pentru că usturoi iasă calculator.

| AR1373 a răspuns:

Foarte simplu:
Calculatorul are nevoie de o calculatorita ca sa faca calculatorasi, calculatorita ii incarca cu curent pana la 6 luni, iar apoi calculatorasii se incarca singuri si desigul pe la 18 ani devin calculatoare si calculatori si pot sa faca la randul lor calculatorasii.
Multumit?

| MoarteaLaConserva a răspuns:

Dacă ai nevoie de om ca să faci om, atunci cum om?