| Gândac a întrebat:

Sunt noua p`aici laughingbig grin. Pot vedea la ce intrebari am primit voturi ca fiind folositoare, muzante, etc? Daca da, spuneti-mi cum big grinbig grin. Mss. Dau funda pentru primul raspuns bunbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Mara a răspuns:

Da, dar doar la raspunsuri.sub fiecare raspuns la o intrebare scrie de exemplu: amuzant: 2
folositor:0
stupid:1

etc

sper ca te-am ajutat:*

6 răspunsuri:
| Gândac explică:

Gata. M-am descurcat laughing

| Ilusion :X a răspuns:

Pai. Nu ai primit inca ca m-am uitat euhee hee

| Kennya a răspuns:

Phey intri ipe profilul tau(in stanga vizualizare profil) si scrie in stanga pozei tale raspunsuri castigatoare

| Kitty a răspuns:

Uite si un gandacel pe aici happy. Poti vedea doar cate voturi ai ca fiind folositoare, stupide, inteligente, etc.; dai click pe vizualizare profil si apoi pe "punctaj" si este undeva la mijloc pe fond portocaliu.

| love4u a răspuns:

Aici vezi raspunsurile date de catre tine > http://www.TPU.ro/site-users/answered-questions/

| Barbie_9607 a răspuns:

Intri in contul tau, dai vizualizare profil si apoi punctajhappy