| anonim_4396 a întrebat:

Sunt prin trecere in București si am auzit de cafeneau Starbucks! Imi puteti spune si mie care sunt preturile si cum pot comanda! si daca imi puteti recomanda o bautura si imi puteti spune cum comand dau fundă! ❤

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Sunt plecat de ceva vreme din ţară, dar eu dădeam cam 12 lei pe o cafea mare în Bucureşti. Dar merită banii. E foarte bună. Te duci la casă, comanzi, plăteşti şi aia îţi dă un bon. Cu bonul te duci la capătul liniei şi în vreo trei minute ai cafeaua în faţă. O iei cu bonul şi te-aşezi la masă sau o bei în altă parte. Cum vrei.

1 răspuns:
| Maria2024 a răspuns:

Cafeaua din starbucks costa in jur de 15-17 lei, dar parerea mea este ca nu merita. mai bine incerci Second Cup, care e acelasi tip de cafenea, dar la ei cafeaua este cu muuuuult mai buna https://truthbetold2024.wordpress.com/......econd-cup/