| MariaIoana15 a întrebat:

Știe cineva de ce când vreau sa pun niște hashtaguri la poze pe instastory nu imi apar unele gen "monday", tuesday, si asa mai departe? mentionez ca celelalte imi apar, am șters aplicația și am instalat o din nou, dar nu imi apar. Dau funda! Urgent!

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! La instastory poti adauga chiar tu hastaguri daca scrii ceva direct pe poza, fara sa necesite hastag de la aplicatie! Apasa unde scrie Aa si pui diez in fata! Meriti"a doua sansa"