| WonderGirl7 a întrebat:

Bună!
Nu înțeleg de ce, dar când fac layout la Instagram (de ex sa pun 4 poze sau 6), nu mai am de ceva timp opțiunea sa aleg din albume.(nu îmi apar albumele pur si simplu, apar pozele la grămadă).
Imi apar doar recente si sute de poze si nu pot sorta ce ma interesează.
Am sters aplicația, am instalat - o si chiar nu știu ce sa fac.
Sa fie ceva la setări?

2 răspunsuri:
| Mirela78 a răspuns:

Verifică dacă ai activată opțiunea "Albume" în setările de postare. Pentru a face acest lucru, deschide Instagram și mergi la profilul tău. Apoi, atinge pictograma cu trei puncte din colțul din dreapta sus și selectează "Setări". De acolo, selectează "Postare" și asigură-te că opțiunea "Albume" este activată.

| WonderGirl7 explică (pentru Mirela78):

Nu am opțiunea de postare. asta e ciudat.
undeva e blocat, asta e clar