| bogda00 a întrebat:

Am o intrebare: am 10 ani si ma plac 5 fete din clasa dar eu nu o plac pe niciuna, dar plac o alta fata care ma place, dar nu vrea sa raneasca 2 baieti. Deci ce sa fac ca aceea fata sa ma placa, dar baietii aceia sa nu fie suparati?

Răspuns Câştigător
| magda21 a răspuns:

Ce complicata trebuie sa fie dragostea la 10 ani nu? ew zic sa lasi fetele si sa te apuci de invatat!

9 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Las-o in pace inca vreo 2-3 ani, esti prea mic

| Anileda a răspuns:

Lasa mai baietasule fetele la 10 ani, pune mana pe carte si invata.

| Abcfunny a răspuns:

Uite unde era gigoloiu happy

| Doddel a răspuns:

Parca ai zis ca si ea te place acum intrebi cum faci sa te placalaughing?

| MosCraciun a răspuns:

Impuscate laughing (Nu glumesc).
Raspunsul este sa te lasi de fete si sa te apuci de scoala.

| bogda00 explică:

Bah nu va mai luatzi de mine
am cap cat 1. 000 de maimute
si pot deveni burlac big grin
dar nu o fac inca

| Sound_9139 a răspuns:

Frate esti mic pune mana si invata si lasa fetele! glumesc (sau nu) poti sa le iei la rand asta ar fi o varianta (cam neortodoxa) ce mai conteaza pe cine raneste sau ranesti daca va place unu de altu ce mai stati?

| MàdàMàdàlina98 a răspuns:

Pai ia stai asa vere o data si o data o sa se afle ca aia are 2 nu? oricum o sai raneasca cand o sa se afle.asa ca mai bine daca va placeti reciproc bafta.big grin

| Sunshinegirl_5179 a răspuns:

Mai Casanova! Asteapta un pic sa cresti si tu mai mare si o sa-ti dai seama si singurel ce trebuie sa faci, nu crezi?tongue