| JadeMallow a întrebat:

Buna TPUwinking
Am o intrebare.
De ce pe facebook, la unii apare "Aboneaza-te" si la altii nu? thinking

1 răspuns:
| OhGodWhy a răspuns:

Pt ca poti sa iti activezi aceasta aplicatie adica sa se aboneze lumea la tine sa prieasca poze, statusuri, si orice altceva postezi pe facebook!
Nu apare la toti pentru ca trebuie sa iti activezi.
Te duci la ''setarile contului''si dupa aia in partea stanga sunt mai multe aplicatii si dai la abonati si dai la patratul ala cu allow subscribers, Si gata lumea poate sa se aboneze la tine