| Simmsii a întrebat:

am o intrebare in cateva ore baiatul de care imi place vine pe la mine cu prieteni. ce ma fac sa ies caci atunci cand il vad imi bate inima foarte tare si ma emotionez. ce sa fac?crying
ajutati-ma va rogg!

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Nu mai fii emotiva Cd vine ia-l si iesi cu el la plimbare Bineanteles daca vrea si el Iti bate inima pentru ca tii la el Este normal Fii tare Daca iti bate inima cd il vezi ce faci cd te-o saruta lesini Doamne ce copil esti Ce simti tu este ceva fffff frumos si placut Doamne ajuta Fii tare

| maradi3 a răspuns:

Buna intrebare S! 50% e rezolvata din iubirea voastra! Mai trebuie doar sa-i vezi si reactia lui cand te va vedea, asta desigur daca ai curajul sa-l privesti fix in ochi! Daca priveste cumva intr-o parte si nu vrea sa-ti vada iubirea ce-i in tine, probabil nu te merita sau...e mai emotiv decat tine! bafta

| Andreea_8586 a răspuns:

Gandeste-te daca baiatul chiar merita ...si daca da...iesi desigur si fii tu insuti!winking