| laurasory a întrebat:

Am o mare problema, bunicul meu m-a rugat sa-i pun niste muzica populara pe un CD dar eu nu gasesc nici un site de unde as putea downloada cateva piese..ma ajuta cineva? Dau fundahappyMultumesc tare mult!

Răspuns Câştigător
| torsi a răspuns:

Scrii pe google: free youtube to MP3 converter.
instalezi programul si poti lua muzica de pe youtube

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum zice akx asa le iau si eu happy

| Quanah a răspuns:

Poti sa intri pe youtube, cauti melodiile care-i plac cel mai mult, iar pentru a le downloada, mergi pe site-ul www.video2mp3.net, pui linkul de la youtube acolo si ti le transforma in melodii mp3 :)