| paulici09 a întrebat:

Am o mare problema! de fapt nu e asa de mare... thinking Poi, daca cumva unul dintre voi are un cont pentru youtube stiti voi din acela cu care poti comenta diferite video-clipuri si sa le votezi etc... Daca aveti va rog imprumutati-mil nu pentru mult timp. Va multumesc Aaaaa da, era sa uit, ofer funda!

6 răspunsuri:
| Elsiane a răspuns:

Nu poți să-ți faci singur un cont de youtube? Imediat ce ți-l faci și verifici e-mail-ul, normal că merge să votezi și să comentezi. De ce ceri unul? E ușor să-ți faci un cont de youtube! Dacă nu, îți fac eu unul!

| paulici09 explică (pentru Elsiane):

Bine fa-mii tu unul
iti trimit un mesaj cu datele contului

| Elsiane a răspuns (pentru paulici09):

Bine.

| AdonnAdonnis a răspuns:

Adica sa dau subscribe

| paulici09 explică:

Da-mi acum prin mesaj privat, P4r4Dox

| paulici09 explică:

Ohh fa tu trimite-mi un mesaj privat si ceremi acolo sa iti dau datele contului ca iti zic eu ce username si ce parola