| denysuk25 a întrebat:

Am o mica problema. Vreau sa trag ceva din telefon in laptop. Nu-mi merge. La telefon imi apare ca se incarca bateria iar la laptop nu imi apare nimic. Ce as putea face? Este telefonul, laptopul sau cablul de date defect? Heeeeelp :*

2 răspunsuri:
| ann19 a răspuns:

Incearca ca scoti baterie de la telefon, iar la laptop sa-i dai restart si vezi daca merge daca nu inseamna ca e din cauza telefonului

| 7Dany a răspuns:

Intra in telefon la setari conexiune si la conexiune usb alege : Stocare in memorie.