| junniork1cta a întrebat:

Buna ziua am un telefon Samsung Galaxy S2 nu ma mai pot conecta cu cablul de date. Telefonul nu recunoaste cablul nu imi apare nimic in afara de faptul ca imi incarca bateria. Specific ca am adus telefonul la setarile din fabrica si de atunci nu mai merge, inainte foloseam acelasi cablu de date si mergea.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai daca l-ai resetat din fabrica s-au schimbat si setarile pentru cablu de date.
Cand conectezi cablul de date o sa-ti apara undeva conexiuni pc si alegi stocare in masa.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Trebuie resetat.