| DaRkAnGeL19 a întrebat:

BUNA TPU! Am o problema cu laptopul, eu stez la laptop in limba engleza iar peste 5 minute iar se pune in romana ce sa fac ca sa stea tot limba engleza?

Răspuns Câştigător
| MamaOmida69 a răspuns:

Pai si eu am patit asa. uite ce sa faci. intra in start apoi dai la control panel... panoul de control apoi dai la date, time language, and regional options adica data timp limba... apoi dai la regional and language options si iti apare o noua fereastra de unde selectezi languages apoi dai details detalii apoi dai unde scrie romanian romana si dai remove. dai ok. apoi apply-aplica. si gata. iti va ramane doar limba engleza
funda?happy