| DanyXhell a întrebat:

Buna TPU.
Am o problema cu un joc numit Spider-Man Shattered Dimensions.
Problema este ca m-am jucat 1 saptamana jocul acesta, iar dupa aia cand dau sa intru in el nu-mi intra deloc, nu apare nici o eroare, doar ma intreaba prostia cu safe mode, dau no, dau si yes, si nu imi intra deloc.
Ce sa fac ca inainte mergea, care stie ce problema poate avea dau fundita! Multumesc!

2 răspunsuri:
| TheOne_6493 a răspuns:

Cel mai probabil ai nev de daemon tools pentru imagine ai mai folosit?
Daca asa l-ai deschis nu trebuie decat sa pui imaginea la loc si sa dai play game big grin
Daca nu ai reusit da-mi un msg...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*** pe mata ha ha ha