| Alexoutza a întrebat:

Bună TPU, am o problema destul de măreață... mâine merg la Aqua Magic in Medgidia(cel de sub pod). Știe cineva prețul exact pentru copii și pentru adulți? Vă rog vreau sa știu cam cât să îmi i-au la mine. Și apropo dacă e nevoie de această informație am 1.50m.Vă rog am nevoie de un răspuns rapid și sigur. Fundiță+Vot.

Răspuns Câştigător
| AdeAditza a răspuns:

De fapt piscina se numeste But Aqua, iar pratul pentru copii sub 12 ani este de 15 lei, iar pentru adeulti de 25. În pret intra statul pe sezlong, intrarea in toate piscinele si datul pe topogane. Distractie placuta!