| ♀╰☆╮ღDolce Pynkye♀╰☆╮ღ a întrebat:

Buna TPU am o rugaminte la voihappyma lamuriti si pe mine ce e cu jocul asta lady popular si cum iti poti face un cont.Thx:*...:::fundisssa:::...

Răspuns Câştigător
| Cătălina_6063 a răspuns:

Site-ul este www.ladypopular.ro
poti sa-ti faci cont prin creaza cont dar mai intai iti sugerez sa faci turul ca acolo iti explica ei tot ce trebuie. in mare parte e un joc frumos si tu esti o domnisoara si ai niste cerinte la fiecare nivel ce trebuie respectate trebuie sa muncesti poti si sa te joci. e foarte simplu succes

2 răspunsuri:
| Pitica :X a răspuns:

Pai intrii pe google si scrii lady popular si iti faci un cont apoi primesti un mesaj si iti zice ce sa faci sa te duci in oras sa iti iei un apartament de ex asu sa te duci in club sa danesezi... sper ca ti-am fost de folos :d

| ♀╰☆╮ღDolce Pynkye♀╰☆╮ღ explică:

Da mi-ai fost de folos dar e o problema imi cere un cod promotionalthinking Thx