| Gabitzzza a întrebat:

Am vazut pe Pro Tv in pauza de publicitate a unui film ca va incepe un nou sezon de Serviti va rog! Sau cum s-o numi. In care participa si Nea Marin, Lorettte, D-na Bamboi... mai multi nu ii stiu pe toti. Au mai fost doua sezoane. Unul la munte pe undeva prin Magura daca imi aduc eu aminte bine si undeva in delta. Acum vad ca s-au dus la mare. Vreau sa stiu si eu de pe ce data incepe la ce ora se difuzeaza, cand e in reluare si in ce zile il pot vedea la tv

Răspuns Câştigător
| laraaaa a răspuns:

A inceput marti, 2 august. de la ora 20.30. in reluare a fost pe 3 august la ora 17.45. Astazi, 4 august va fi redifuzata partea a 2 a tot la 17. 45. Vineri la 17 45 va fi [cred] un rezumat din "primul episod", bineinteles daca se poate numi asa. Poti vedea online episodul 1 pe http://servitivarog.protv.ro/videoteca/. Sper ca te-am ajutat. Fundita? te pup

3 răspunsuri:
| laraaaa a răspuns:

Si am uitat sa precizez e in fiecare marti si miercuri de la ora: 20.30

| XxHAOSxX a răspuns:

A inceput deja...am vazut in seara asta pe la 10 a inceput si da tot Serviti va rog se numeste(e la mare)winking

| Camy_6878 a răspuns:

Incepe pe 2 august, la ora 20:30, a doua zi la 14:00, in fiecare luni
Funda?batting eyelashes