| CraziNess a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare big grin am microsoft office world 2007 si un windows 7 dar cand vreau sa deschid worldul nu merge imi apare ca tb sa scriu o parola din 23 de litere dar nu-s dc imi apare asa vreo ideea si daca da
stiti ce tb sa fac? sa nu imi mai apara asa?sad Multumesc Multtt!

Răspuns Câştigător
| LoveStoned a răspuns:

Probabil iti cere CD-Key pentru World (ai avut instalata varianta demo si acum a expirat)...se poate rezolva cu un Key-Gen de pe net, care-ti va genera un cod, il introduci si o sa mearga.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ksah-58ilsw+uax\29-lon3