| qtheodora a întrebat:

Am si eu o intrebare pe ce site-uri gasesc poze png. Asemanatoare cu imaginea din dreapta pozei. http://www.facebook.com/....../photo.php

Fundaa!:* Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Nu stiu daca o sa gasesti prea multe png-uri, dar poti cauta imaginile care iti plac in format jpg si pe urma le convertesti singura in png cu Photoshop sau alt program de genul asta happy

| qtheodora explică (pentru Dismally):

Pai, dar mie prea lene sa le fac png oh go onrolling on the floor

| Dismally a răspuns (pentru qtheodora):

Pai de asta nici nu vei gasi foarte multehee hee

4 răspunsuri:
| Sandu_Ioana_1999 a răspuns:

Http://www.deviantart.com/ e un site bun. Daca ai nevoie de o fotografie de coperta, profil ceva cu png apeleaza la https://www.facebook.com/......3162816490 daca nu au multe like-uri au admine bune. Sper ca te-am ajutat.

| Deeacy a răspuns:

Buna iti dau eu us site unde poti gasi poze dar nu stiu dac gasesti ce fel de poze vrei u weheartitwinking

Întrebări recente