| BxJ a întrebat:

am si eu un calculator.
Sistem:Microsoft Windows XP Profesional
Versiune 2002, Service pack 3

Computer: AMD Sempron(tm) Processor 2600+. 1, 61 GHz, 1.50 GO din RAM.
Vreau sa cumpar o placa video buna, care sa contina Shader Model 3.0-4.0.
Un Site, ceva... orice imi poate fi de folos.

5 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Degeaba iti cumperi placa video buna, daca ea va fi limitata de procesor. Cu 1. 61GHz nu te poti astepta la prea mult astazi.

| boogdan91 a răspuns:

Http://www.emag.ro/placi_video Degeaba iti pui placa video buna daca nu iti iei si un procesor mai bun.

| BxJ explică:

Si O placa video buna, si un processor bun, la ce pret as ajunge?

| BxJ explică:

Si cam la ce pret as ajunge cu un Procesor bunicel, si o placa video care sa aiba minim Shader Moder 3.0?

| BxJ explică:

Deci, ar trebui sa imi iau si Processor si Placa video?