| numeleastanuepublic a întrebat:

Buna TPU am un telefon nokia E65-1 am inernet la vodafone ca am prelungit abonamentu si mi-a dat internet dar nu stiu cum sa ma conectez la net. si ce setari sa fac pe acolo... ma poate ajuta cineva dau fund. multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| cristyan1464 a răspuns:

Suna la *222 si vorbeste cere ajutorul unui operator de la departamentul internet si date sau mergi la cel mai apropiat magazin Vodafone si te vor ajuta sa iti configurezi setarile pentru profilul de internet broadband 3g/gprs

1 răspuns:
| wintermee11 a răspuns:

Gasesti setarile la net pentru telefonul tau fix pe portalul celor de le vodafone..cauta setari automate si urmeaza instructiunile.Succes!