| 1754 a întrebat:

Am vazut de curand la cineva ca si-a schimbat fondul la facebook. Adica in loc de alb are alt tip de fond. Sper ca ma puteti ajuta...sad plzzz dau funda plzzz.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Nu, probabil si-a instalat o aplicatie sau un plugin de browser, nu poti altfel. iar cei care nu il au instalat nu pot vedea

| MrAngelus a răspuns:

Facebook este reţeaua socială prin excelenţă cea mai frecventată în fiecare zi de milioane de utilizatori. Dacă aveți o pagină personală si doriți să schimbați aspectul grafic, cu această aplicaţie PageRage o puteți face cu fundaluri împărţite în categorii (culori, natură, animalele, etc) gata de utilizare, sau să creați propriul stil personale. Puteți schimba complet aspectul de profil, culorile de fond de sidebar şi titlul, de asemenea fundalul cu foto personale, astfel încât aveţi un profil de Facebook cu adevărat personalizat.Link PageRage - Facebook este reţeaua socială prin excelenţă cea mai frecventată în fiecare zi de milioane de utilizatori. Dacă aveți o pagină personală si doriți să schimbați aspectul grafic, cu această aplicaţie PageRage o puteți face cu fundaluri împărţite în categorii (culori, natură, animalele, etc) gata de utilizare, sau să creați propriul stil personale. Puteți schimba complet aspectul de profil, culorile de fond de sidebar şi titlul, de asemenea fundalul cu foto personale, astfel încât aveţi un profil de Facebook cu adevărat personalizat.Link PageRage - Facebook este reţeaua socială prin excelenţă cea mai frecventată în fiecare zi de milioane de utilizatori. Dacă aveți o pagină personală si doriți să schimbați aspectul grafic, cu această aplicaţie PageRage o puteți face cu fundaluri împărţite în categorii (culori, natură, animalele, etc) gata de utilizare, sau să creați propriul stil personale. Puteți schimba complet aspectul de profil, culorile de fond de sidebar şi titlul, de asemenea fundalul cu foto personale, astfel încât aveţi un profil de Facebook cu adevărat personalizat. Link PageRage

http://www.panalu.net/2010/09/facebook-schimbati-aspectulskin.html#_