| ilinca29ilinca29 a întrebat:

Are cineva nr de tel al lui Federico Amador sau al Florenciei Bertotti?

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Suna la 0900 900 086 si spui ca vrei cu Federico Amador sau cu Florenciei Berotti ( Apropo trebuie sa ai 6 euro, deoarece, ei stau in alta tara acum, si nu poti suna doar daca ai 6 euro )
! Bafta!

4 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Ce intrebare cretina.cum sa intrebi asa ceva pe un site unde sunt numai copii de maxim 15 ani?
si cine mai e peste acei 15 ani cu siguranta nu au scopul ala in viata sa ia un numar de telefon de la cineva.

| ღdiaღ a răspuns:

Nu e bine sa ceri nr. de telefon pe un sait deoarece iti pot da nr. gresite sau poti suna la nu stiu cine acasa...

| CeCeSalvatore a răspuns:

Nu-l am dar sunt sigura ca daca adaugi id-ul niniofficialmessenger@ymail.com il vei primi, este o fata care este un mare fan si vb cu actorii din Nini mai tot timpul, adauga-l si poate vei reusi!

| ღKittyღ_1281 a răspuns:

Crezi ca aceste vedete sunt asa cretine sa iti dea nr. de telefon pe net si nu numai nr de telefon emailul adresa lor si alte date personale?

Întrebări recente