| ridhimagupta a întrebat:

Buna TPU as vrea niste idei pentru petrecerea de majorat. Vreau sa fac la restaurant niste idei? locatie,cum sa fie rochia, coafura.Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O rochie pana in pamant mova sau albastra.
Sau daca stii rochiile gen tutu
Model:https://www.pinterest.com/pin/542120873868580340/
https://www.pinterest.com/pin/375769162632756491/

Clar asa.
Si parul, cat de lung ai parul? Si ce forma are fata ta? Asta pentru ca nu toate coafurile vin bine pe toate chipurile.
Locatie :un restaurant, sau inchiriezi o sala.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu stim din ce oras esti sa iti recomandam localuri, dar iti dau o idee tare : alege o teme! De exemplu HOllywood, Black & White, Hawai si le spui invitatiilor sa fie imbracati pe tema, faci decorurile pe tema, bauturile, rochia ta. Ar iesi ceva deosebit.

| Neo12 a răspuns:

Bună.
Ai grijă pe cine inviţi pentru că nu se merită să inviţi 50 de persoane. O să fie obositor şi solicitant. Mai bine chemi apropiaţii, vă distraţi, nu trebuie să te întinzi în 5000 de părţi şi tot aşa ca să-i mulţumeşti pe toţi.
Părul îl poţi prinde pentru că dacă o să dansezi să nu se încurce, să nu îţi fie cald şi aşa mai departe.
Mergi la salon, îi poţi arăta rochia hairstylistului, iar el poate decide o coafură.
Te poţi îmbrăca în ceva în care te simţi bine.
Alege o rochie care să te avantajeze şi ai grijă să alegi una mai specială pentru o astfel de zi.
Nu purta tocuri foarte mari pentru că ţi-ar putea da bătăi de cap. La început poţi folosi nişte tocuri comode, iar după, nişte balerini, săndăluţe fără toc.
Nu te machia foarte mult, lasă naturaleţea să te avantajeze.
Dacă mai vrei sfaturi, spune-mi.
O seară bună îti doresc şi la mulţi ani de pe acum!

| ridhimagupta explică (pentru Neo12):

Multumesc frumos

| Neo12 a răspuns (pentru ridhimagupta):

Pentru puţin.