| vidyalove a întrebat:

Buna TPU as vrea sa fac un forum dar nu stiu despre ce. Imi puteti da o idee de forum si numele acestuie.Ma pricep foarte bine la facut forumuri caci am mai facut pana acum da nu prea am avut succes la ele si vreau sa fac unu acum mai atractiv. Va rog sa ma ajutati daca puteti. Dau funda la raspunsul cel mai bun

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Am vazut ca ai o poza cu Divyanka Tripathi(Vidya, Divya).
Ai putea sa faci un forum despre filme indiene sau chiar despre ea. Dar poate ca nu la toata lumea le place de indieni. Asa ca.ai putea sa faci despre o vedeta mai populara: Miley Cyrus(desi mie nu imi place), Selena Gomez(o ador), Demi Lovato, Florencia Bertotti(o ador si mai mult) etc. Poti sa te gandesti sau sa intrebi mai multe persoane ce vedeta preferata au si vezi majoritatea raspunsurilor daca sunt la fel inseamna ca vedeta aceea le place mai multora.Asa ca: SUCCES!

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

1 răspuns:
| mih5a a răspuns:

Eu as zice filme, vedete, fantastic.
Trimite si mie un mesaj pe privat cand e gata! Vreau si eu sa vad!
Sper ca ti-am fost de folos.Have a nice day!:*