| BrokenAndDark a întrebat:

Ce statiune cu Bai termale imi recomandati? as vrea sa plec cu familia timp de 3-4 zile, si nu stiim unde. La baile Felix am fost de 3 ori si am vrea sa incercam alt ceva... help me... Funda

Răspuns Câştigător
| ymary a răspuns:

Ei bine eu si familia mea de doi ani in coace mergem la MADARAS.este un strand cu bai termale cam la 30 km distanta de Oradea chiar la 2-3 Km fata de Salonta.Mie imi place mult.sunt trei bazine.unul pentru copii unul cu apa foarte fierbinte si unul cu apa normalahappy. Poti cauta mai multe detalii daca scrii pe google : Strand Madaras big grin... Sper ca te.am ajutathappy