| anda_2120 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu unde pot gasi un site care sa aiba desene in creion (planse) peisaje de primavara dar va rog dati-mi si linkuri si un weekendul acesta acord o fundita frumusika

8 răspunsuri:
| Muwz a răspuns:

Www.desenatori.ro
Unii chiar au talent la desen si cauti si tu acolo desene.De asemenea iti arata si cum sa le faci sau cauti si pe youtube

| Muwz a răspuns:

Www.desenatori.ro
Unii chiar au talent la desen si cauti si tu acolo desene.De asemenea iti arata si cum sa le faci sau cauti si pe youtube.

| anda_2120 explică:

Scuze am uitat sa specific desene in creion dar sa nu fie colorate sa le colorez eu nu sa fie colorate

| anda_2120 explică:

Peisaje de PRIMAVARA ma refeream

| Crisu_Meu_Cristina_1987 a răspuns:

Uite aici cred ca gasesti ceea ce ai nevoie.ii foarte bine site-ul
http://educatie.inmures.ro/

Întrebări recente