| MarinaInna_7737 a întrebat:

Buna TPU.as vrea si eu niste chestii interesante pentru o pagina de facebook.adica jocuri, activitatii, chestii de genu` asta! multumesc!happy[funda]

1 răspuns:
| Tha_Blonda_1997 a răspuns:

Jocuri: Spanzuratoarea ex:{D _ _ _ A [indiciu nume] }
Gaseste rima : scrii un cuvant si-ntr-un comm cei care participa scriu rima
Elimina scrii niste melodii sau nume de cantareti sau ceva de genu si cei care joaca trebuie sa elimine cantaretu' care nu le plc si la urma pui o poza cu castigatorul/castigatoarea

Ghiceste veeta pui poze cu vedete le acoperi fara cu un emoticon si ceilalti spun ce vedeta este
Fundaa