| anonim_4396 a întrebat:

Buna, TPU! As vrea si eu sa stiu, ce parere aveti despre mersul descult in Bucuresti?

7 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Cred ca este destul de ciudat dar nu te opreste nimeni daca asa vrei sa mergi.

| johnnny123 a răspuns:

Cu siguranță nu m-aș gândi că acea persoană este un "spirit liber și nonconformist" ci că are ceva probleme la mansardă.

Încălțările au un rol foarte important: protejează piciorul. De ce ai vrea să calci în toate cioburile, cuiele și mizeriile din oraș și să riști nenumărate infecții și complicații?

Ți se pare că dacă umbli desculță transmiți un mesaj profund sau ești mai interesantă?

| JulyDreams a răspuns:

In zonele marginase poate fi ceva normal, in unele comunitati.
In alte zone, ar parea cam iesit din comun. Dar am mai vazut oameni care merg desculti vara prin parcuri.
De ce intrebi, ai vreo pedicura mai faina si vrei sa o etalezi? happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Încearcă și spune-ne și noua cum a fost dar ai grija sa nu dai în vreun ciob sau ceva sa te infectezi poate atragi vreun footfetishboy sau măcar ai protecție contra CO-ViD19 happy

| darrio2007 a răspuns:

Nici o problema. E „curat" prin Bucuresti.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Prin jegul din Bucuresti tu vrei sa mergi desculță? Te tai in cioburi te înțepi in seringi aruncate de drogați, i ei boli mai bine mergi pe tocuri decat desculță, dar de ce ai vrea sa mergi desculță? Ce varsta ai?

| andiceasu95 a răspuns:

Vrei cumva sa ramai fara picioare?