| AAALEXAAANDRUUUUU a întrebat:

Ce parere aveti despre mersul la sala?

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Super util pentru un stil de viata sanatos si prieteni noi.

8 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Mersul la sala este sanatos,
Dar lucratul la sala este mai avantajos,
Fie care vrei sa slabesti, tonifiezi sau pe fete sa le impresionezi,
Pe langa asta un stil de viata sanatos initiezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bun decat sexul!

| Wehes a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu chiar laughing) Si sexu e sanatos big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wehes):

laughing ai dreptate

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Daca vrei sa mergi atunci nu mai sta pe ganduri, cu cea mai mare placere iti recomand sa mergi la"sala"big grin

| AAALEXAAANDRUUUUU explică:

Mai astept raspunsuri din partea voastra.

| Skumpete a răspuns:

In primul rind iti spun Bravo pentru ca alegi un mod de viata sanatos! Este foarte buna ideea sa frecventezi sala de fitness! Este sanatos pentru trup si sanatate!,, O minte sanatoasa intr-un corp sanatos,,! Bravo inca odata!

| Roxi_Criss_1999 a răspuns:

Poti sa slabesti, prin a face exerciti la sala, si sa mananci fructe si legume. Sau daca e sa faci muschi, sa te dai mare la fetili; o