| DyTz@ a întrebat:

Buna TPU as vrea un program de modificat poze unde pot sa fac totul negru si doar un lucru colorat nu photobucket, un program in care pot sa modific eu poza accea cum vam explicat. funda! vreau si saitul, nu conteaza ce program poate fi si online dar si descarcabil, funda!

Răspuns Câştigător
| NoName_5366 a răspuns:

Buna! uite aici www.picnik.com. aici poti modifica pozele. si daca vrei sa iti arat cum doar da-mi id prin mesaj privat. sau sa`mi trm poza :D. funda;;)?

3 răspunsuri:
| FaraNume_7993 a răspuns:

Photoshopwinking

pa-pa

| rRAzvANn a răspuns:

Iti recomand photoshop happy

| Lavinia20 a răspuns:

Iti recomand photoinstrument