| Beykutza a întrebat:

Ce cadouri le faceti parintilor de craciun?

8 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Parintii sunt cei care ne iubesc atat de mult, de aceia ne folosim de acest prilej pentru a le duce toate bunataturile care le doresc. O sampanie, dulciuri, un cadou micut cu obiecte de stricta necesitate, un buchet de flori. Dar toate aceste lucruri nu au nici o valoare fara prezenta noastra si dragostea cu care îi inconjuram.

| εїз a răspuns:

Nu prea am ce cadouri să le fac, că nu sunt cu mine, sunt în altă ţară.

Răspuns utilizator avertizat
| Romancutza a răspuns:

Mamei o sa-i iau un lantisor de aur ceva de genu acesta:

http://www.google.it/......tp?/imgres r:3, s:0

si m-as baza sa-i iau si un buchet de flori.

Tatei o sa-i iau un joc video:)) este foate APASIONAT:)), sau o haina frumoasa;)

| casandra2222 a răspuns:

Pai inca nici eu nu m-am gandit dar parerea mea e ca nu conteaza ce cadou le daruiesti ci gestul

| Shinen a răspuns:

Buna!
In primul rand, conteaza gestul. Sigur se vor bucura de orice cadou primit cu caldura din partea ta.
Mamei tale ii poti darui o bratara frumoasa, nu prea scumpa sau un colier discret. Sunt sigura ca se va bucura.
Tatalui tau poate un parfum.

Pa, pa.

| Shinen a răspuns:

Buna din nou.
Scuze, m-am grabit sa citesc intrebarea. Oricum, ce ti-am zis tie.
Pa, pa.

| pitiqaa a răspuns:

Ceva parfum sau set din ala cu gel de dus si chesti d`alealaughing)