| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti in legatura cu alinierea planetelor Marte, Venus si Mercur? Am auzit si la stiri la TV ca ar putea veni sfarsitul lumii ca o sa fie un cutremur care va devasta toata planeta. Voi ce credeti? Ma cam inspaimanta chestia asta si nu stiu cum sa ma linistesc! Mai sunt doar 8 zile pana la 21 Mai!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Digital112, care e ăla? Că nu mă prind.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mhn, mă să-i zici mamei tale...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copil de gumă ce eşti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai gata nu vă certați, hai să nu deviem de la subiectul inițial :).
Digital112, dacă zici că îți place asta, mie îmi place și mai mult cea de aici : http://www.tpu.ro/adolescenti/v-plc-maili-sairus-funda/ mai ales ce a zis mhn.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bla bla bla...eu deja m-am plictisit să mă cert cu el...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Așa. Să se mai bage vreunu, că mi-a stricat tot chefu' ăsta waiting

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce liniște e.

| ZIME a răspuns:

Sunt speculatii. Se face bani si din asta. Crezi ca Cel care a creat Universul s-a straduit atat pentru a-l narui intr-o zi? Sa fim seriosi! Si daca ar fi asa, crezi ca s-ar anunta, ca ar sti cineva, ca ar exista o data exacta pentru final?