| Les_Adrian_1933 a întrebat:

Credeti ca sfarsitul lumi chiar va veni in 21 decembrie? Precum sfarsitul calendarului mayas din 21 decembrie 2012, inversarea polilor magnetici, planeta Nibiru sau alinierea planetelor.

19 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Da ma vine, da repede tot ce ai la saraci sa ocupi un loc langa God altfel iadu' te paste, salveazate pacatosule.

| Mădă0611 a răspuns:

Nu. App, Nibiru nu exista, la fel e si cu alinierea planetelor, cred ca e doar aparenta, deci n-are cum sa aiba vreo influenta asupra noastra.

| M25M a răspuns:

Mayasii nu au prevazut sfarsitul lor ca civilizatie si crezi ca vor prezice viitorul, mai ales un astfel de fenomen cu aceasta precizie?
In plus nu este vorba de sfarsit ci de o noua era e ca un fel de zodiac acel calendar.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Apocalipsa?
Roaga-te sa nu vina ziua sfarsitului, PAMANTUL NU E PREGATIT PENTRU JUDECATA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OMG,nu crede in porcariile astea masonice care baga spaima in lume laughing
Eu cred ca in 21 decembrie o sa joc ca spartu' WoW ca se da reset la raiduri happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vine sfarsitul...in schimb asteapta-te la o invazie falsa de extraterestrii, si nu glumesc.Cartile de joc Illuminati dovedesc asta ( aici le gasesti pe toate, sunt peste 500,

http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game

Ele au fost puse pe piata in jurul anului 1995, fiecare carte in parte prezinta evenimente mai mult sau mai putin catastrofale din toata lumea (vezi atacul de la 11 septembrie 2001)

http://2.bp.blogspot.com/......+cards.jpg

Atacul a fost simbolizat si in filme inainte ca acesta sa se intample, fapt ce arata ca totul a fost bine planuit cu mult timp inainte.

Acum despre invazie, ia in vedere cartea urmatoare http://www.subgenius.com/bigfist/pics6/9-11-01ART3/Bavel/yacatisma.gif

dar si filmul Independence Day (aici e trailer-ul in care apare invazia si culmea ca distruge aceeasi cladire ca in carte http://www.youtube.com/watch?v=NZZvtQtdbzM E vorba despre Empire State Building.

Pe langa acest film mai sunt si altele care arata cam acelasi lucru despre invazie. Data de 21 decembrie este foarte importanta pentru Illuminati deoarece atunci se implinesc 11 ani de la atentatele din 11 sept, iar ei fac lucruri catastrofale odata la 11 ani.Nu degeaba ne-au bagat in cap atatea filme si documentare despre sfarsitul lumii, ei au vrut sa fim oarecum pregatiti psihic pentru asa ceva..aici e vorba de multa manipulare prin hipnoza si cand spun asta ma refer la hipnoza prin intermediul Tv-ului.

Aici gasesti mai multe informatii despre invazie

http://www.youtube.com/watch?v=s8Nc-gG7vIY

http://www.youtube.com/watch?v=ySBLgrsBCmU

Cei de la putere doresc sa puna pe picioare o noua ordine mondiala iar ca sa grabeasca lucrurile se vor folosi de aceasta invazie iar acei extraterestrii (care nu sunt altceva decat demoni si nu spun asta de la mi ne ci e rezultatul unei documentari mai amanuntite) vor spune ca au venit cu gand de pace (ceea ce se intampla si in Independence Day ) si ca vor sa faca o intelegere cu cei de la putere, astfel prin dezastrul cauzat lumea va intra in aceasta noua ordine mondiala.

Nu avem decat sa asteptam si sa vedem ce se va fi, dar este foarte posibil sa se intample ceea ce am spus.

| Dandanache a răspuns (pentru anonim_4396):

"Data de 21 decembrie este foarte importanta pentru Illuminati deoarece atunci se implinesc 11 ani de la atentatele din 11 sept, iar ei fac lucruri catastrofale odata la 11 ani."

Si pe 11 septembrie 2012 cati ani s-au implinit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lucru foarte interesant pe care am uitat sa-l mentionez este faptul ca filmul Independence Day cat si filmul 2012 apartin aceluiasi director.

| CryChristiAN a răspuns:

Dragule, lumea nu are sfarsit.Probabil te referi la Judecata de Apoi, care da, intr-adevar ca va fi sfarsitul pacatului si al raului. Roaga-te sa nu vina prea curand, pentru ca Pamantul nu este pregatitsad. Roaga-te ca Dumnezeu sa ne gaseasca pregatiti.
Dupa Ziua Judecatii, TOTUL va fi un inceput bun si frumos.

| HueyFreeman a răspuns (pentru CryChristiAN):

"lumea nu are sfarsit" Zii asta lu nenea Soarele cand o sa i se termine combustibilul, o sa intre in expansiune, o sa inghita Pamantul si o sa se transforme intr-o pitica alba. Ala o sa fie sfarsitul planetei noastre ca planeta ce poate sustine viata.

| CryChristiAN a răspuns (pentru HueyFreeman):

Dragule. Daca esti ateu, crede-ma ca inca este timp pentru a te intoarce la Dumnezeu happy.

| HueyFreeman a răspuns (pentru CryChristiAN):

Dragule, zeul tau va muri in momentul in care ratiunea va incepe a se manifesta in randul celor mai saraci cu duhul. (ca sa nu zic limitati) Va avea aceeasi soarta ca si Zeus, Odin si Horus.

| IepureleCuLopată a răspuns:

Nu, totul este doar pentru reclamă, pentru a speria oamenii, abia aștept să vină să vedeți și voi că nu se întâmplă absolut nimic!

| tasmania a răspuns:

De fapt, e o supozitie ca se termina calendarul mayas pe 21 decembrie 2012. Fiindca ei nu aveau atunci aceeasi impartire a timpului ca a noastra. Si chiar sa o fi avut: nu crezi ca mai degraba ar fi profetit disparitia civilizatiei maya decat sfarsitul lumii in 2012?

| passyon22 a răspuns:

E rahat, aberatiilaughing

| Arincea a răspuns:

Stii vorba:Stirile de dimineata despre sfirsitul lumii iti ridica dispozitia big grin si uite altii chiar se distreaza pe seama asta fac glume si rid, cred ca e interesant calendarul cu sarbatorile din decembrie:
20 decembrie 2012-pregattirea de sfirsitul lumii
21 decembrie 2012-inceputul sfirsitul lumii
22 decembrie 2012-sarbatoarea oficiala a sfirsitul lumii
23 decembrie 2012-sfirsitul sarbatoarei sfirstul lumii
24 decembrie 2012-ziua odihnei dupa sarbatoarea sfirsitul lumii
25, 26 decembrie 2012-Sarbatorile de Anul Nou, braduletzul...
3 ianuarie 2013-sfirsitul lumii dupa stilul vechi big grinbig grin

| CryChristiAN a răspuns (pentru Arincea):

De acord cu tine...hee hee

| LetsLoseControl a răspuns:

Nimeni nu stie. unii zic ca da altii ca nu daca se va intampla asta e