| AcadeleeeColoratee a întrebat:

Cine stie ce poza sa imi pun pe desktop?[ nu vreau cu peisaje de iarna sau ceva de genul ] Cel mai bun raspuns are funda happy

6 răspunsuri:
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres eu asta o am la desktop...is amuzante pasarile astea rau :))

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Uite imagini la claritate HD.numai bune pentru rezolutie. http://imaginidesktop.org/

| uN23 a răspuns:

Http://desktop-wallpapers.ro/ Alege-ti tu ce vrei. :)

| xpbauuxx a răspuns:

Ai putea sa-ti pui o imagine cu un artist preferat, un joc, un personaj din desen sau ceva ce-ti place tie ca numa asa te vei simti tu bine :X

| Addel a răspuns:

Http://daramic.blogspot.com/ cauta pe site-ul asta, ca sigur gasesti cevaa! Funda?;;)

| DiiaaLoOve a răspuns:

Http://weheartit.com/ poate te ajuta :D Orice fel de poze sunt pe site-ul ala :]