| dragutz60 a întrebat:

Buna vreau sa va zic ca vreau sa descarc o poza cu peisaj de iarna si cand o pun pe desktop este prea marita.Nicio poza nu merge dupa net. Ce fac?sad

Răspuns Câştigător
| TheFACKYouTub a răspuns:

Adapteaza rezolutia. deschizi imaginea cu PAINT si acolo ii modifici rezolutia care o vrei tu.e cel mai bun program.e pe toate windows-urile XP, VISTA si 7
:d funda

1 răspuns:
| crys4u a răspuns:

Pai trebuie sa vezi ce dimensiuni are si cand iti iei o poza verifica daca dimensiunile coincid... sper sa-ti fi fost de ajutor