| AmyLove89 a întrebat:

Cine stie un server privat de metin2 pvp clasic cu ultima armura otel sau posedata si ultima arma sirius fara sa fie pe hamachi.

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Metin2 gx.

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Mulţumesc frumos, sper că ţi-am fost de folos o zi minunată!

| y0nutz3ly a răspuns:

Metin2 ph

| Cromwell a răspuns:

Iti psun eu un pvp clasic inpeic cu 99 bnai 1.9kk ai npc d ebnai si P big grin, totul e ca pe ro inafra d ebonsuri care intra de 2 ori mai rapdi ca pe ro,[GA]oLLy este de treba, se implica mult are itheme fcaute d eel face dueluri este un tip d enota 10 iti psun meita s aincerci ma gaesti in joc cu numele c0sm1N

| SolerY a răspuns:

Eu îți recomand LunarisMt2. Crești foarte repede și obții bani foarte repede! Merită să joci!