| George_Dragos_1999 a întrebat:

Buna TPU cum as putea sa imi mearga furca de la bicicleta mea dhs deoarece am incercat sa-mi pun ulei in ea dar imi curge si nu imi functioneaza.

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

In amortizoare? daca curge ai garniturile duse.trebuiesc schimbate.

| George_Dragos_1999 explică (pentru express11):

Nu curge de la garnituri.de jos adica pun si curge pe jos acolo unde ar trebui sa stea trebuie sa o ung sau cv

| express11 a răspuns (pentru George_Dragos_1999):

Iti scartaie? daca ai baga cu seringa ulei pe langa garnituri?

3 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

Nu curge de la garnituri. daca curge ai garniturile duse.trebuiesc schimbate.