| b342 a întrebat:

TPU!
Cum imi sterg contul pe facebook? Nu vreau sa mi`l dezactivez.sigh
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anaeli a răspuns:

Intri pe aceasta adresa:
https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account
Te loghezi si pe pagina care se va deschide apesi butonul "Submit". Astfel contul tau va fi dezactivat, dar nu sters. Daca vrei sa il stergi definitiv, dupa ce l-ai dezactivat nu te mai loghezi 2 saptamani. Astfel contul tau va fi sters definitiv.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il poti sterge de tot. Dar e mai bine asa. Cu ce te deranjeaza? Poate intr-o zi vei vrea sa ai facebook din nou si nu va fi nevoie sa-ti faci altul. Succes! :*