| Tsunade99 a întrebat:

Daca imi sterg (dezactivez) contul de Facebook mai tarziu pot sa-l activez din nou?

5 răspunsuri:
| britney4kevin a răspuns:

Bunahappy am facut si eu asta : mi-am dezactivat contul de fb apoi am intrat iar. era in stare normal buna ( se reactivase) pai iar l-am dezactivat si nu am mai intrat e el timp de 2 saptamani - in acel timp daca nu mai intri deloc se stege tot > poze...

| alin567 a răspuns:

Da dar ca sa-l dezactivezi trebuie sa nu mai incerci sa intri pe acel cont astfel se va reactiva automat cum am patit eu laughing

| Tsunade99 explică (pentru alin567):

Ce tare tongue Ai poza de profil cu Sasuke! big grin

| ir3al a răspuns:

Normal, daca intri pe el dupa ce l-ai dezactivat, el se reactiveaza automat insa trebuie sa iti lasi numaraul de telefon si vei primi un mesaj cu un cod care trebuie introdus pentru a-ti redeschide acelasi cont :p. Am facut chestia asta de multe ori.

| gabytzaalina a răspuns:

Si eu l-am dezactivat si am intrat de mai multe ori inapoi, dar ultima oara nu a mai mers si nici eu nu stiu ce sa fac...