| DomnulSarma a întrebat:

Buna TPU? cum ma pot inalta? am 11 ani si 1.53 inaltime. funda!(fara inot sau baschet)

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pentru 11 ani esti mai mult decat bine ...eu la 11 ani nu cred ca aveam 1.50 ...si acum la 16 am 1.86

| MMihai a răspuns:

Fă sport și gimnastică și joacă baschet.

| Nymphetamine a răspuns:

Esti destul de inalta, zic eu, pentru varsta ta.

| PetreConstanta a răspuns:

Esti inca mic de la 13 - 14 ani incepi sa cresti in inaltime

| Anndi98 a răspuns:

Esti destul de inalt pentru ani tai, ia`o mai usor.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Rosemarie a răspuns:

La 11 ani e ok sa ai 1, 53. pe bune...eu fac 16 ani in feb si am 1, 52.eu ce sa mai spun? rolling eyes

| TheYoyogabi a răspuns:

Lasa ca o sa cresti u ma, si Laura, eu chiar asa faceam inainte, cum ai zis u :d

| mutu32 a răspuns:

Are dreptate.pentru varsta ta esti destul de inalt...tu nu te uiti in jur? vrei ca la 20 de ani sa ai 2 metri jumate?

| Larisa_8916 a răspuns:

Pui tocuri si te ai inaltat, si iti iei cat vrei

| AiMZeR a răspuns:

Tinete de o bara cu mainile agatate 15 min in fiecare zi big grin. Chiar mergehappy

| ellyy a răspuns:

Esti cam micut/micuta nu esti destul de dezvoltat o sa cresti...dar sporturi pentru inalat poti sa faci de ex volei,handbal, mersul pe bicicleta, si lovitul cupiciorul.