| OpenMyEyes a întrebat:

Buna TPUbig grin In cateva zile plec in Anglia si as vrea sa imi spuneti si mie niste obiective turistice cat mai frumoase de acolo pentru a le vizita si eu. Daca puteti sa imi mai spuneti si niste expresii uzuale de'ale britanicilor..Multumesc,dau fundahappy

1 răspuns:
| alex97ro a răspuns:

Ceau pai in primul si in primul rand trebuie vizitat Big Ben are o istorie foarte frumoasa in al doilea rand muzeul imperial al razboiului sunt multe palatul buckingham dar astea sunt principale expresii sincer nu stiu...sa stii englezarolling on the floorSper ca te-am ajutat