| cretudaniel99 a întrebat:

Buna TPU
dati-mi si mie niste scheme pentru eufa euro 2008
sau niste salvari 100% tot pentru eufa euro 2008
schemle sa fie pentru a face driblinguri, centrari si lob sau braziliana
si salvarile sa fie cu mingi, stadioane, jucatori, stikere,
dau funda mare de tot

1 răspuns:
| vladvlad23 a răspuns:

1. 360 (merge cu Toti juktori de calificare cu Peste 89... km asa) Shift + (-> se tine apasat la final)

2. Braziliana: Jos (-> se tine apasat la final)

3.Virgulitza (elastico) Shift + -> + 2x sus (Jos Sau - cu depinde PE piceor vrei SA FACI-o). (-> Se tine apasat Mereu... ca sa alerge)

4. Cristiano Ronaldo - | Bicicleta | - Shift + - Sus> + 2x (Jos Sau - cu depinde PE piceor vrei SA FACI-o). (-> Se tine apasat Mereu... ca sa alerge)

5. SUT Simulare: D + S

6. Lasa mingea Printre piceoare Z + C

7. Centrare cu piceorul PE la + (-> se tine apasat la final)

9. Duble: Ridici mingea (schema nr 8.) Dupa îngrijire apesi -> si si