| Adry05 a întrebat:

De curand am facut cont pe youtube, si am o mica nelamurire. Daca dai dislike la un raspuns, il ia in considerare sus? Adica la like-urile si dislike-urile totale?

Răspuns Câştigător
| ZeDe a răspuns:

Nu.Dislike-urile si like-urile de la un comentariu sunt facute pentru ati exprima opinia despre acel comentariu. Dislike-urile si like-urile de ''sus'' sunt facute pentru ati spune parerea despre acel video.Ele nu au nici o legatura una cu alta

4 răspunsuri:
| diana_6879 a răspuns:

Nu adica alea sunt likeuri sau dislikeuri de la melodie ( alea de sus ) iar alealalte sunt likeuri sau dislikeuri de la comentariul respectiv deci nu se ia in considerare.

| eclipsegirl31 a răspuns:

Buna! Da, il ia in considerare la celelelte like-uri sau dislike-uri totale. Nu cred ca iti arata imediat, adica daca sunt 345 de dislike-uri si mai dai inca unul nu se schimba imediat la 346, dar cu privire la intrebarea ta raspunsul este da. Sper ca te-am ajutat! Pa!

| FanMovie a răspuns:

Eu zic ca il ia in considerare. big grin

| Dellyutsa2218 a răspuns:

Da il i-a in considerarewinking