| AnaPtc a întrebat:

De curand mi-am luat un telefon ALLVIEW P5 MINI si caut husa ca disperata in tot netul/magazine si nu gasesc deloc. Gasesc doar pentru alldro. Telefonul este putin cam nou si ma gandeam ca poate de aia nu gasesc. Aveti vreo idee pe unde pot gasi husa? un site. ceva?puppy dog eyes. Funda happy

3 răspunsuri:
| VladCristi21 a răspuns:

Deocamdată nu s-au fabricat huse pentru acest telefon ^^. Dacă vei mai avea răbdare 1 luna maxim 2, îți vei putea cumpăra husă, dar acum nu.

Baftă!
Crăciun Fericit.

| deniiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu s-a fabricat husa, pentru acest telefon, dar poti incerca sa cauti in magazine o husa care totusi s-ar potrivi! :*
Fundaa?

| radu75 a răspuns:

Si eu am problema asta. am vb si cu cei de la allwiew, cam prin martie vin si cu accesorii la modelul asta, dar nu pateste nimic, m au asigurat ei, ei m au convins sa nu pun nici folia de rezerva pe care am primit-o in cutia telefonului. p5 mini are ecran gorilla glass, asa ca, nu se zgarie never