| Anonim1000000 a întrebat:

De unde pot cumpara o chestie din aceasta de pe un site? Link cu video:
http://www.youtube.com/watch?v=ih59EhxmyLk
Dau fundoi! A si scuzati categoria dar nu am gasit una mai potrivita.

1 răspuns:
| LaYeR a răspuns:

Chestiile astea nu se cumpara...sunt facute din piese LEGO, daca vrei si tu una scoate o valiza cu bani si du-te si cumpara LEGO de la un magazin, apoi uita-te pe net cum se construieste si succes
Si inca ceva...am cautat si eu niste jucarii LEGO si am gasit o nava spatiala la "reducere" doar 1.110 RON

Întrebări recente