| GeOrGiAnA_7466 a întrebat:

Buna TPU...Deci vreau sa'mi iau Samsung Galaxy Mini de la orange cu abonament delfin 5...Cam cat m'ar costa telefonul?batting eyelashesEste bun telefonul? FUNDAAA:*

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Delfin 5 eu nu vad in lista! Ai DELFIN 4, 6, 8, 10 si 12
La Delfin 4 costa 80 si 95 euro! Dar vezi aici mai multe preturi
http://www.mobime.ro/......smote.aspx
Bafta!

| Iulianoss a răspuns:

Da, telefonul este foarte bun si ti-l recomand asa cum am mai zis. Din pacate nu se gaseste pe roz dar il poti achizitiona pe alb ( E foarte simpatic ). Pretul nu il stiu, dar poti sa mergi la Orange Store sa intrebi.