| oOoPatyoOo a întrebat:

Duminica imi voi tine ziua de nastere. Vom fi 3 prietene. Dati-mi niste idei ce am putea face. FUNDA

2 răspunsuri:
| Biuta95 a răspuns:

-Mancati la Fast Food - KFC, etc. -
------( Nu mai mancati de la mac in cazul in care ati facut-o pentru ca dauneaza. citeste pe net despre mcdonald si daunele sale )------
-Desenati
-Karaoke
-Decupati din reviste ce va place voua
-Jucati carti
-Va faceti parul ( adica vadaceti diferite freze/coafuri )
-Va machiati, sau puteti chiar sa va rujați legate la ochi
-Va faceti manichiura - dar sa aveti si acetona in cazul in care vreti sa va stergeti -
-Spuneti povestile vietiilor voastre - acelea care sunt mai amuzante -
-Mancati niste fructe INAINTE de a savura tortul
PS. Daca vrei, du-te la librarie, cumpara ata, si incepeti sa faceti - sau sa invatati sa faceti - BRATARA PRIETENIEI ( gasiti instructiuni pe youtube )
Distractie placuta, sa aveti un timp frumos, si sa savurati tortul din plin kiss

| SurprizeWow a răspuns:

Pai depinde ce preferinte au prietenele tale si cam ce varsta aveti.

Întrebări recente