| Merigirl a întrebat:

Eu vreau sa descarc de pe internet Imvu dar nu ma lasa parintii. Ei mi-au spus sa joc pe calculator alte jocuti care nu necestita download. Ce jocuri multiplayer mmorpg mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Pai uite cateva exemple de jocuri super care nu necesita download: Shakes and Fidget, RuneScape, Seafight, Caesary, Travian, Triburile, Ikarian, eRepublik, DDtank, Adventure Quest Worlds, Grepolis, Urban Rivals, Business Tycoon Online, Might and Magic Heroes Kingdoms, Dragon FAble, Adventure Quest, Mech Quest, CANAAN online (pe asta il recomand), Epic Duel, Eternal Earth (si pe asta il recomand dar sa stii ca are niste cerinte de sistem mai mari).

P.S. Sa stii ca la jocurile care necesita download sunt foarte slabe sanse sa aiba virusi sau ceva de genul asta (spune-le asta parintilor tai).

1 răspuns:
| Heylin08 a răspuns:

Metinlaughing