| xBlueAngel a întrebat:

As vrea sa imi descarc pe calculator cateva jocuri pe care sa le pot juca si atunci cand nu am internet. Ce jocuri imi puteti recomanda?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gta 3, Gta vice city, gta san andreas, splinter cell chaos theory, splinter cell pandora tomorow, nfs carbon,

| mnthseby a răspuns:

TmUnitedForever, GTA San Andreas, NFSMW, Unreal Tournament, Red alert..., far cry..., amnesia, penumbra, scp 087b

| Claudyu11 a răspuns:

Buna,depinde ce jocuri iti plac, daca vrei te pot ajuta, ma poti contacta pe skype la id-ul: sava_claudyu sau yahoo: cin3va_dragutz

| painter a răspuns:

Darksiders 1